Spełnione sny Żony Hollywood!

Wielki dzień Evy zapamiętają także inne bohaterki programu. A w ich wspomnieniach rolę główną będą odgrywać nie tylko obrazy…

Eva Halina Rich spełni swoje ogromne marzenie. Jej wielką pasją jest malarstwo, a własny, ekskluzywny wernisaż obrazów ma być jedną z najpiękniejszych i wzruszających momentów w jej życiu. Takie przedsięwzięcie to nie tylko ogromna radość, ekscytacja, ale też wielki stres. Przecież wszystko musi być perfekcyjne. A tutaj co chwila pojawiają się małe i duże wpadki. Chris bardzo przeżywa razem z Evą te ważne dla niej chwile i ze wszystkich sił pomaga w przygotowaniach. O czym zapomnieli, czego nie można już zmienić oraz co spędza im sen z powiek? Czy będzie to idealny wieczór, czy jednak pojawi się na nim jakaś rysa…? 

Wernisaż to świetna okazja by wszystkie bohaterki drugiego sezonu „Żon Hollywood” spotkały się, poznały bliżej i spędziły razem trochę czasu. Każda z nich to bardzo silna osobowość. Każda lubi błyszczeć, być w centrum zainteresowania i słuchać komplementów. A gdy pojawia się konkurencja i trzeba blaskiem podzielić się z innymi… sam wernisaż może zejść na dalszy plan. Kto krytycznie wypowie się o obrazach Evy? Które panie się nie polubią i nie zawahaja się tego jawnie okazać? Kto będzie miał najlepszą kreację? Kto zostanie gwiazdą wieczoru? I jaką zaciekłą dyskusję wywoła pies Toby?

Jak wyglądają przygotowania do tego szczególnego dnia w domach „Żon Hollywood”? Helena Kolodziey może poszczycić się imponującą zawartością garderoby o równowartości kamienicy na warszawskim Starym Mieście. Co wybierze na tę wyjątkową okazję? Kinga z kolei chce zaskoczyć nową kreacją. Za każdym razem chce wyglądać oryginalnie. Sukienka własnego projektu ma wzbudzić podziw mężczyzn i ściągnąć zazdrosne spojrzenia innych kobiet. Iwona i Reggie oprócz zadbania o swoje kreacje, muszą jeszcze wybrać strój dla Toby’ego. Wyjście na wernisaż to dla nich nie tylko eksploracja własnych garderób, ale też poważne stylizacyjne wyzwanie dla ich sławnego pupila. Czy będzie on gwiazdą wieczoru?

Spotkanie wszystkich „Żon Hollywood” już 16 września, o godz. 22.30, w TVN!

Zobacz także: