NOWA PIOSENKA PRZEWODNIA HOTELU PARADISE!

Już od 28 sierpnia możemy śledzić losy zupełnie nowej grupy odważnych i żądnych przygód singli, którzy znów zawalczą o miłość i wielkie pieniądze w programie Hotel Paradise. Najnowszej, siódmej odsłonie popularnego reality show, już tradycyjnie, będzie towarzyszyć nowa piosenka przewodnia.

Stworzony specjalnie na potrzeby programu, singiel „Cały czas”, wykonany został przez zwyciężczynię szóstej edycji Hotelu Paradise – Monikę Schmidt. Choć to jej oficjalny debiut, świat muzyki nie jest dla niej zupełną nowością. Jako pasjonatka koreańskiej kultury, Monika stawiała pierwsze muzyczne kroki w koreańskim chórze, co znalazło odzwierciedlenie w jej artystycznym pseudonimie – Monika Kim.

Tekst i muzykę do utworu "Cały czas" stworzył ceniony zespół producencki WOLF HOUSE, w skład którego wchodzą Jeremi Sikorski, Andrzej Jaworski oraz Kevin Mglej. Ten twórczy kolektyw ma już na swoim koncie udane projekty, w tym ostatni album Roxie Węgiel. Piosenka "Cały czas" to kolejna produkcja teamu, dzięki której widzowie będą czuć atmosferę wakacji jeszcze przez jesienne wieczory, w trakcie emisji programu.

Zapraszamy wszystkich do wysłuchania tej pełnej energii piosenki, która zapowiada niezapomniane chwile podczas oglądania show. Pełen emocji pobyt uczestników w "Hotelu Paradise 7" będzie można śledzić na antenie TVN 7 oraz na platformie Player.pl.

 

Zobacz także: