Wkręceni w randkę

Przyjaciele znajdą ci drugą połówkę! Uważaj, miłość nie przychodzi znienacka, przyprowadzają ją twoi bliscy!

W dzisiejszych czasach, pomimo ogromnego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie. Jak się okazuje, znalezienie prawdziwej miłości, w XXI wieku, to nie bułka z masłem. Ludzie samotni, zmęczeni ciągłym szukaniem, zaliczaniem kolejnych związkowych porażek, nie mają ochoty na kolejne randki. Odnalezienie przez nie drugiej połówki wydaje się graniczyć z cudem. Ale od czego ma się przyjaciół? I to właśnie o nich pomyśleli twórcy programu „Wkręć się w miłość”. Właśnie na bliskich mogą liczyć osoby ciągle poszukujące miłości.

 Paczka bliskich znajomych prosi o pomoc program „Wkręć się w miłość” w znalezieniu ukochanej osoby. Koledzy przejmują stery i postanawiają wziąć życie uczuciowe bliskiej im osoby w swoje ręce. Wspólnie z prowadzącą program – Anną Lucińską, bardzo skrupulatnie wybiorą trójkę kandydatów lub kandydatek, które mogą przypaść do gustu ich przyjacielowi bądź przyjaciółce. W końcu to oni najlepiej wiedzą kogo szuka. Następnie przygotują w ścisłej tajemnicy, trzy „randki –wkrętki”, czyli  zaaranżowane sytuacje,  podczas których ich znajomy pozna, niby przypadkiem,  wybrane przez nie osoby. Oczywiście nie kończy się na zorganizowaniu akcji. Każde spotkanie będą śledzić z ukrycia i kontrolować jak przebiega ich chytry plan wkręcenia przyjaciela lub przyjaciółki w miłość. Czy udało im się trafić z wyborem? Czy jest chemia? Czy jest szansa na coś więcej? No i oczywiście nie obejdzie się również bez całej masy komentarzy każdego kroku ich kumpla lub kumpeli. A ponieważ znają ich na wylot, będzie przy tym mnóstwo zabawy i humoru.

Po zakończonej trzeciej randce, następuje odsłonięcie wszystkich kart przez przedsiębiorczych przyjaciół. Główny „wkręcany” dowiaduje się o tym, że nowo poznane osoby w ich życiu, nie pojawiły się przypadkiem.  W studio, razem z prowadzącymi Anną Lucińską i Aleksandrem Sikorą oraz kandydatkami lub kandydatami, z którymi randkowali,  wspólnie obejrzą swoje spotkania. A potem już nastaje czas decyzji. Z którą z tych osób „wkręcany” bohater chce wyjechać na wycieczkę? Kto wzbudził największe zainteresowanie oraz chęć kontynuowania znajomości?

 Dla zniechęconych randkami i niepowodzeniami w życiu uczuciowym bohaterów, formuła programu stwarza dla niego o wiele bardziej komfortową sytuację. Bez stresu, bez  niepotrzebnych oczekiwań, czy udawania kogoś, kim się nie jest, by tylko spodobać się drugiej osobie – to wszystko pozwala być naturalnym. Dlatego też nieświadome randkowanie może przynieść o wiele lepszy skutek i pomoże sprawdzić czy faktycznie jest chemia pomiędzy dwojgiem ludzi.  Pomoc przyjaciół będzie tu nieoceniona i pozwoli dobrać odpowiednich kandydatów dla bohaterów programu . A formuła podglądania zaaranżowanej przez nich „miłosnej intrygi”, dostarczy również widzom dużo dobrej zabawy.

Polską wersję programu, na licencji belgijskiego formatu „Matchmakers”, firmy Roses Are Blue, produkuje firma Golden Media Polska.

 

Zobacz także: