True Love

W zupełnie nowym reality show „True Love” na próżno szukać intryg i zawiłych strategii. Tutaj pierwsze skrzypce grają najszczersze uczucia!

Na karaibskim wybrzeżu, w luksusowej willi, dziesięcioro singli zawalczy o prawdziwą miłość. W trakcie wakacyjnego pobytu, uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas Ceremonii Prawdy, zostaną poddani testowi. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Informacje te będą stanowić nie lada wskazówki. Pomogą zweryfikować kto blefuje, a kto faktycznie angażuje się w związek oraz sprawdzić jakie poglądy na miłość i wierność mają uczestnicy. Podczas Ceremonii Miłości, wszystkie zebrane dane, pozwolą mieszkańcom domu True Love podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie.

Utrudnieniem będzie pojawianie się w resorcie nowych, atrakcyjnych graczy. Jeśli więc ktoś stanie przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby, to wystarczy, że zaufa swojej intuicji, przestanie kalkulować i pójdzie za głosem serca!

Każdy z uczestników ma szansę wygrać podwójną nagrodę – prawdziwą miłość oraz duże pieniądze. I to dokładnie w tej właśnie kolejności! Żeby wyjechać z wygraną pieniężną, muszą naprawdę się zakochać! Tylko prawdziwe uczucie może przetrwać regularne testy wykrywaczem kłamstw. Każda nieszczera intencja i fałsz zostaną szybko wychwycone przez urządzenie, więc ci, którzy uwielbiają miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse, nie zagrzeją długo miejsca w programie. W "True Love" chodzi o prawdziwą miłość!

„True Love” to polska wersja formatu o tej samej nazwie, który spółka Warner Bros. Discovery stworzyła we współpracy z Dare Television, na potrzeby Discovery+ w Szwecji. W Polsce pojawiła się zmodyfikowaną wersję formatu, a w roli prowadzącej program zadebiutowała Edyta Zając.

Zobacz także: