Singa Dinga

"SingaDinga" to rozrywkowy program muzyczny z udziałem gwiazd.

Format produkowany przez Mastiff Media Polska, emitowany był na antenie Telewizji Puls od października 2007 do połowy 2008 roku, w poniedziałki o godz. 21:00.

Zawodnicy nie musieli być profesjonalnymi piosenkarzami, ponieważ poziom wokalny uczestników nie był najważniejszy. Wystarczyło trochę odwagi, odrobina dystansu do samego siebie i duża dawka poczucia humoru. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa.

Gospodarzem "SingaDinga" była znana wszystkim wokalistka zespołu Banda i Wanda – Wanda Kwietniewska. W teleturnieju brały udział dwie trzyosobowe drużyny, dowodzone przez kapitanów: Michała Milowicza i Andrzeja Krzywego. Co tydzień, w każdej drużynie pojawiały się dwie nowe gwiazdy.

Ważną rolę odgrywała w programie orkiestra pod batutą wyjątkowego i charyzmatycznego dyrygenta – Marka Błaszczyka, który jednocześnie pełnił rolę asystenta prowadzącego.

Aby zdobyć sympatię publiczności i zapewnić sobie zwycięstwo, obydwa zespoły musiały się wykazać w wielu zaskakujących konkurencjach. Muzyczne zagadki i nietypowe zadania były dla uczestników prawdziwym wyzwaniem. Gwiazdy musiały się też zmierzyć ze skeczami, w których parodiowały znanych piosenkarzy, muzycznymi quizami, pojedynkami wokalnymi, a nawet raperskimi.

Zobacz także: