Najgorszy Polski Kierowca

W tym programie zwycięzca wyjeżdża samochodem, a na przegranego czeka tytuł „Najgorszego Polskiego Kierowcy”. Show prowadzi Ola Kutz.

Widzowie poznają kierowców mających jedną wspólną i ważną cechę - fatalnie jeżdżą samochodem. Ale oczywiście sami w życiu by się do tego nie przyznali. Dlatego też do programu zgłaszają ich bliscy – koledzy, przyjaciele, rodzina, czy nawet sąsiedzi. To oni z miejsca pasażera obserwują ich poczynania za kółkiem i często z duszą na ramieniu uczestniczą w rajdzie pirata drogowego po wąskich ulicach lub poirytowani do granic możliwości czekają aż setna próba parkowania w miejscu, w którym zmieściłby się tir, zakończy się wreszcie sukcesem. A skoro zdecydowali się na ten krok, to będą tworzyć z kandydatami dwuosobowe drużyny. Mają służyć radą, wspierać i dodawać otuchy nominowanym bliskim w walce z własnymi słabościami. W odcinku występują trzy pary. Każda z nich wsiada do pojazdu, który losuje na początku programu. Samochody są różne – los zdecyduje który komu przypadnie. Bohaterów czeka seria testów, nietypowych manewrów, jeżdżenie w dziwnych miejscach oraz wiele często tylko z pozoru łatwych zadań.

 Dwójka uczestników, którzy okażą się najlepsi i zdobędą najmniej punktów karnych, wyjedzie z programu samochodem. Najsłabszy otrzyma odznaczenie, ale niezbyt chlubne - tytuł „Najgorszego Polskiego Kierowcy”, a samochód którym jeździł w programie, zostanie zniszczony na jego oczach w spektakularny sposób.Show jest dowcipnym i pełnym zaskakujących sytuacji spojrzeniem na nas jako kierowców. To świetna zabawa dla widzów, którzy obserwują nie tylko coraz to ciekawsze wyzwania przygotowane dla uczestników, ale również ich reakcje. To pełna niespodzianek praca zespołowa, która w przypadku dwóch osób decyzyjnych w jednym pojeździe, może kończyć się albo niekontrolowanymi napadami śmiechu albo ostrą wymianą zdań! Bo w końcu każdy Polak uważa siebie za wzorowego i nieomylnego kierowcę☺

Zobacz także: