I nie opuszczę Cię aż do ślubu

Czy istnieje coś takiego jak pogotowie ślubne? Już teraz tak! TVN Style wysyła Izabelę Janachowską, by pomogła ten piękny dzień w życiu dwojga kochających się ludzi uczynić niezapomnianym! To również zbiór świetnych porad jak w prosty i szybki sposób rozwiązać nagłe problemy oraz uniknąć ślubnych i weselnych pułapek.

Kilka dni przed ślubem to najbardziej gorący i stresujący okres dla przyszłych państwa młodych. Właśnie wtedy pojawia się najwięcej niepokojów. To zderzenie dwóch światów pary narzeczonych, których rodziny zaczynają aktywnie uczestniczyć w ich wspólnym życiu. Wszyscy chcą mieć swój udział w tym najpiękniejszym dniu młodej pary. Rodzi to wiele konfliktów i wybory stają się coraz trudniejsze. Czy w tej całej gorączce przygotowań decyzje zostały dobrze podjęte? Czy suknia jest idealna, czy fryzura pasuje, czy sala dobrze przystrojona, a goście dobrze usadzeni? Co zrobić gdy przygotowania wymarzonej ceremonii nie idą zgodnie z planem? Gdzie szukać nowych rozwiązań? Do kogo zwrócić się o radę? 
Na pomoc wszystkim tym, których dzieli zaledwie kilka dni od złożenia przysięgi małżeńskiej, śpieszy Izabella Janachowska. Głośny bajkowy ślub i duże wesele znanej tancerki i modelki, komentowały media. Po własnych doświadczeniach, zapragnęła podzielić się wiedzą, zbierać i przekazywać informacje związane z planowaniem tego wyjątkowego dnia, prowadząc blog o tematyce ślubnej.

W programie „I Nie Opuszczę Cię Aż Do Ślubu” Izabela pomoże wszystkim parom, którym plan przygotowań do ślubu i wesela zaczyna się wymykać spod kontroli oraz tym, które bardzo się tego z góry obawiają i chcą by ktoś czuwał nad nimi. Niezależnie czy będzie to skromna impreza dla bliskiej rodziny i znajomych czy przyjęcie z wielkim rozmachem, gospodyni programu sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy i idealny. Taki, o jakim zawsze marzyła młoda para. Izabela pomoże zrealizować trudne wyzwania, podjąć decyzje, rozwiązać problemy, zażegnać konflikty i sprawdzić czy wszystko jest zapięte na ostatni guzik.

Galeria:

Zobacz także: