Eks-tra zmiana

Ambasadorka TVN Style - Agata Młynarska pomoże bohaterom swojego programu stanąć na nogi po rozwodzie. W „Eks–tra zmianie” nie zabraknie wzruszających rozmów i konkretnych porad.

Prowadząca wraz z ekspertami podpowiedzą rozwódkom i rozwodnikom, jak zrobić porządki w uczuciach i starych nawykach. Odświeżą też ich garderobę i mieszkania. Wszystko po to, żeby nareszcie poczuli się dobrze, zaczęli myśleć pozytywnie i przyszłości i budować swoje życie na nowo.

Wiele osób uważa, że zmiany są dobre. Agata Młynarska udowodni widzom, że nawet rozwód, który jest uznawany za jedno z najbardziej stresujących i nieprzyjemnych wydarzeń w życiu, można wykorzystać do zmiany na lepsze. W każdym odcinku prowadząca wysłucha historii jednej osoby, która nie może pozbierać się po rozpadzie swojego małżeństwa. Bohaterka programu trafi w ręce sztabu specjalistów, którzy dadzą jej wsparcie i zapewnią fachową pomoc.
Eksperci pomogą jej „zrobić porządek" w uczuciach i pozbyć się starych życiowych nawyków oraz odnowią wnętrza mieszkań, które kojarzą się z eksmałżonkami. Rozwódkom i rozwodnikom specjaliści od urody i stylu zaproponują pomoc w zmianie wizerunku i udowodnią, że dobre życie po rozwodzie naprawdę istnieje.

Zobacz także: