Dzień w którym pojawiła się forsa

Potrzebująca rodzina, walizka pełna pieniędzy i mnóstwo decyzji do podjęcia. Jak dobrze spożytkować taki dar od losu?

Tutaj wszystko zaczyna się od finansowej rewolucji.  Potrzebująca rodzina znajduje pod swoimi drzwiami dużą kwotę pieniędzy, dzięki której spróbuje ułożyć swoje życie na nowo. Nowe sytuacje, wydarzenia i przede wszystkich zupełnie inna rzeczywistość może uczestników zaskoczyć. W ważnych dla nich momentach do akcji wkroczy Dorota Wellman. Będzie ona ich przewodnikiem i oparciem w trudnych decyzjach.

 Uczestnicy to ludzie, których życie nie oszczędzało, a ich sytuacja finansowa nie jest optymistyczna.  Z pewnością  nie raz z ich ust padły słowa: „gdybyśmy mieli pieniądze, to…” I to życzenie spełnia właśnie program „Dzień, w którym pojawiła się forsa”.  Gotówkę, którą dostają, mogą wykorzystać w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Czy ulegną pokusie, wpadną w szał zakupów i wydadzą pieniądze w ekspresowym tempie? Czy może jednak będą myśleć bardziej perspektywicznie? podejście? A może odważą się zainwestować?

 

 

  

 

Czy ten przełomowy i niecodzienny program telewizyjny zmieni rzeczywistość biorących w nim udział ludzi ? Czy niespodzianka w postaci pieniędzy rozwiąże ich problemy, a bohaterowie będą potrafili wyciągnąć naukę z dotychczasowego życia? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem.

"Dzień, w którym pojawiła się forsa" w TTV, W NIEDZIELĘ O GODZ.  16:00, POWTÓRKI RÓWNIEŻ W NIEDZIELĘ O GODZ. 22:00. 

Zobacz także: