Darek Solo

Darek Wardziak to najsłynniejszy stolarz w Polsce. Dał poznać się milionom Polaków w programie „Dorota Was Urządzi, gdzie realizował wizje gospodyni Doroty Szelągowskiej. Przyszedł w końcu czas na własny program tego pomysłowego i profesjonalnego nie tylko rzemieślnika, ale też artysty.

W formacie „Darek solo” będzie on pomagał zrobić niespodziankę komuś bliskiemu. Gdy córka chce podarować mamie wymarzoną biblioteczkę, mąż pragnie sprawić ukochanej żonie nowe, oryginalne łóżko, a narzeczona planuje spełnić marzenie przyszłego męża o kąciku do majsterkowania, to Darek przybędzie z pomocą i zrealizuje niepowtarzalne projekty.

Bohaterowie, razem z Darkiem, w wielkiej tajemnicy, będą musieli niepostrzeżenie wejść do mieszkania obdarowywanej osoby, by dokonać potrzebnych pomiarów, a następnie stworzyć nowy mebel od podstaw. Darek dzięki swojej kreatywności i wiedzy stolarskiej nauczy i pokaże, jak wykonać wyjątkowy mebel, którego nie kupi się w żadnym sklepie.

Czy uda się wszystko utrzymać w tajemnicy, aż do końca? Czy niespodzianka się spodoba? Emocje, łzy wzruszenia, niespotykane projekty mebli, niespodziewane zdarzenia - to właśnie program „Darek solo".

Zobacz także: