W tym salonie włos się na głowie jeży!

Marlena to doświadczona i zdolna fryzjerka, która dobrze zapowiadającą się karierę w stolicy porzuciła na rzecz pracy w mniejszym mieście. Otworzyła salon fryzjerski o obiecującej pozytywną zmianę nazwie „Metamorfoza”. Niestety nazwa ma z realiami mało wspólnego, gdyż do zakładu wkradła się rutyna. Najwyższy czas obudzić we właścicielce uśpione ambicje i pokazać jej, że odwaga również w fryzjerstwie popłaca! Czy jednak salon „Metamorfoza” będzie skłonny do zmian?

Na ratunek zakładowi fryzjerskiemu wyrusza Maciej Wróblewski - wizjoner, artysta i stylista fryzur, który talent potrafił zamienić w dobrze prosperujący biznes. Żeby wyleczyć chorobę, trzeba najpierw poznać jej przyczynę. Dlatego też Maciej podda salon „Metamorfoza” wnikliwej obserwacji i wyciągnie niestety bardzo krytyczne wnioski. Od praktyk stosowanych w salonie, aż włos się zjeży na głowie! Jednym z najpoważniejszych problemów zakładu są współpracownicy Marleny, a zwłaszcza ich podejście do wykonywanych obowiązków. Uczennice, Natalia i Sylwia, nie wykazują bowiem jakichkolwiek chęci. Konstruktywną krytykę Macieja, kilkunastoletnie dziewczyny traktują jak atak. Na każdy zarzut zawsze znajdą doskonałą wymówkę! I jak tu przeprowadzać metamorfozę?

Maciej zabierze Marlenę i jej najlepszą pracownicę Izę do Warszawy. To tutaj na dziewczyny czekać będzie nie lada wyzwanie! Praca z aktorką przed wejściem na scenę. W warszawskim Teatrze Capitol będą musiały zadbać o jej wizerunek w spektaklu. Nagrodą będzie podziwianie swojego fryzjerskiego dzieła w blasku reflektorów. Jak wypadnie ich praca?Pełen emocji docinek „Afery Fryzjera” już 12 września, o godz. 14.40 w TVN Style.

Zobacz także: