TELEDYSK DO PIOSENKI TYTUŁOWEJ MIŁOSNEGO REALITY SHOW TRUE LOVE!

TRUE LOVE – przeżyj te emocje jeszcze raz!

Pierwsza polska edycja reality show „True Love” dobiegła końca. Dla tych, którzy jeszcze raz, w pigułce, chcieliby poczuć klimat programu, przygotowaliśmy teledysk do piosenki przewodniej programu. Oglądając go, widzowie mogą przenieść się w egzotyczną, karaibską scenerię i przypomnieć sobie wzruszające i pełne emocji chwile, które towarzyszyły uczestnikom podczas poszukiwania prawdziwej miłości. W wideoklipie, opartym na fragmentach "True Love", można zobaczyć dużo scen ze zwycięzcami – Oliwią i Marcinem oraz Gigi i Kamilem, finalistami - Sarą i Kubą oraz Klaudią i Maksymem, a także innymi uczestnikami, którzy zapadli widzom w pamięć.

Piosenka „True Love”, będąca muzycznym motywem przewodnim reality show o tym samym tytule, została stworzona specjalnie do polskiej wersji programu. Autorami tekstu i muzyki są Jeremi Sikorski, Andrzej Jaworski oraz Kevin Mglej, czyli team producencki Wolf House, który wyprodukował między innymi ostatnią płytę Roxie Węgiel.  

Piosenkę wykonuje Hana, czyli Hanna Krawczyńska, którą można także zobaczyć w teledysku.  Jej głos w piosence „True Love” towarzyszył widzom przez całą edycję miłosnego reality. Hanna Krawczyńska na co dzień pracuje jako PR-owiec w Golden Media Polska, przy największych produkcjach telewizyjnych, w tym „True Love” oraz „Hotel Paradise”. Jej wielką pasją jest muzyka i oprócz pracy w mediach, spełnia się również artystycznie, jako wokalistka oraz autorka piosenek.

Teledysk do piosenki "True Love" można obejrzeć na naszym kanale w serwisie YouTube. (LINK)

 

Zobacz także: