„RAJSKA MIŁOŚĆ” – TANECZNE RYTMY PROMUJĄ NOWY SEZON HOTELU PARADISE

Nana, finalistka 4. edycji reality show, ponownie zaśpiewała utwór czołówkowy hitowego programu Siódemki, który rusza już 29 sierpnia!

Nowy sezon „Hotelu Paradise” przeniesie widzów do gorącej Panamy,  a taneczna piosenka, będąca jego motywem przewodnim, sprawi, że wakacyjna aura i gorąca energia pozostanie z nami jeszcze na długo, po zakończeniu lata. Premiera teledysku i piosenki „Rajska Miłość” 3 sierpnia!

Trzy dotychczasowe single promujące show podbijały listy przebojów, a teledyski były bardzo chętnie oglądane w serwisie YouTube, osiągając łącznie ponad 4.5 miliona wyświetleń. Tym razem utwór stworzyli nowi autorzy. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Małgorzata Gąś, a tekst napisali Wojciech Byrski i Gordohn Jaques. Piosenkę wykonuje Natalia „Nana” Majos, finalistka czwartego sezonu reality show. To już kolejny utwór czołówkowy „Hotelu Paradise” na jej koncie.

„Po wyjściu z programu Nana postawiła na karierę muzyczną. Cały czas się rozwija, pracuje nad swoim repertuarem, latem zaczęła już koncertować.  A my wspieramy naszych uczestników w ich działaniach oraz realizacji marzeń. W Nanie widzimy duży potencjał, dobrze nam się z nią współpracuje, więc ponownie zaproponowaliśmy jej zaśpiewanie piosenki przewodniej do najnowszej edycji naszego programu” – mówi Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska.

Teledysk został oczywiście zrealizowany w Panamie, gdzie nagrywany był zarówno poprzedni, jak i najnowszy, zbliżający się sezon Hotelu Paradise. Tym razem oprócz Nany, wystąpiło wielu innych bohaterów. Kto i dlaczego został zaproszony do udziału w najnowszym teledysku?

„Ten wideoklip jest pozdrowieniem i podziękowaniem dla wspaniałych mieszkańców Panamy. Uznaliśmy, że nie możemy w pełni opowiedzieć widzom o tym miejscu, pokazując jedynie piękne okoliczności przyrody i pomijając coś, co powinno stać się wizytówką tego kraju, czyli otwarci i przyjacielscy ludzie. Co ciekawe, część osób występujących w teledysku, to panamscy członkowie ekipy produkcyjnej „Hotelu Paradise”, więc fani naszego show mogą ich dzięki temu klipowi poznać. Pozostałe postaci to osoby przypadkowo spotkane, które po prostu chciały się z nami pobawić” – tak w skrócie opowiada o oryginalnym pomyśle na teledysk Bartosz Łabęcki, reżyser Hotelu Paradise.

TELEDYSK DO PIOSENKI „RAJSKA MIŁOŚĆ” – INFORMACJE O TWÓRCACH  

Reżyser

BARTOSZ ŁABĘCKI

Scenariusz
BARTOSZ ŁABĘCKI
GRZEGORZ PIEKARSKI
MARCIN SZAŁAŃSKI

DOP
MARCIN SZAŁAŃSKI

Zdjęcia lotnicze
MAREK POMIANOWSKI

Realizacja światła
OSKAR GRZEGORCZYK

Montaż teledysku

PIOTR ZUCHNIEWICZ

Korekcja barwna
TOMEK COBAS-LUBERADZKI

Make-up
EWELINA KRASOŃ

Choreografia
NATALIA ANDERSZ

Kierownik produkcji
MICHAŁ SAPIEJA

MICHAŁ HARATYM

Obsługa PR Golden Media Polska

HANNA KRAWCZYŃSKA

Wykonanie
NATALIA MAJOS

Słowa

WOJCIECH BYRSKI

Muzyka

PIOTR GOZDEK

PATRYK TYLZA,

Producent wykonawczy utworu

MUSICART GROUP

Producent wykonawczy Golden Media Polska

GRZEGORZ PIEKARSKI

 

Zobacz także: