PREMIERA TRUE LOVE PL W TVN7

Już 27 lutego, na antenie TVN7 oraz w Player.pl rusza nasz nowy reality show – True Love PL. Edyta Zając zadebiutuje w roli prowadzącej program.

Na karaibskim wybrzeżu zamieszka dziesięcioro singli, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. W trakcie wakacyjnego pobytu, uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas Ceremonii Prawdy, zostaną poddani testowi.

Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Informacje te będą stanowić nie lada wskazówki. Pomogą zweryfikować, kto blefuje, a kto faktycznie angażuje się w związek oraz sprawdzić jakie poglądy na miłość i wierność mają uczestnicy. Podczas Ceremonii Miłości, wszystkie zebrane dane, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie.

Utrudnieniem będzie pojawianie się w willi nowych, atrakcyjnych graczy. Jeśli więc ktoś stanie przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby, to wystarczy, że zaufa swojej intuicji, przestanie kalkulować i pójdzie za głosem serca!

Zobacz także: