Hotel Paradise – miłość i przyjaźń kontra rywalizacja!

W żadnym z dotychczasowych sezonów tego reality show nie było tylu zwrotów akcji! Czas zacząć grę!

Wystartowała kolejna edycja „Hotelu Paradise”, prowadzonego przez Klaudię El Dursi. Egzotyczny Zanzibar, piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami         i umysłami. Od euforii, namiętności i miłości, przez rozczarowanie, żal, złość, a nawet nienawiść.

W tym sezonie szykuje się ostra gra. Tylu dramatów, łez, konfliktów, scen zazdrości i fal namiętności nie było w żadnej z dotychczasowych edycji. A to za sprawą tego, że tym razem w hotelu zameldują się single, którzy z jednej strony uwielbiają kroczyć własnymi drogami, zawsze chcą stawiać na swoim i nie lubią przegrywać, a z drugiej mają gorące temperamenty i wrażliwe dusze. Dlatego też obserwacja, kalkulacja, strategiczne myślenie, a nawet manipulacja, zderzą się z prawdziwymi i spontanicznymi uczuciami. Czekają ich trudne decyzje w obliczu pojawiającego się nagle uczucia.  Czy będą potrafili trzymać się swoich twardych zasad? A może strzała amora trafiając w ich czuły punkt, zakłóci chłodną kalkulację i rzuci w wir namiętności? Co wówczas wybiorą - miłość czy pieniądze? Czy w tej wszechobecnej rywalizacji znajdzie się miejsce na przyjaźń? Czy uczestnicy będą mogli zaufać komukolwiek? Czy Rajska Wyrocznia pomoże im poznać prawdziwe oblicze pozostałych mieszkańców i podjąć właściwe decyzje? 

Podczas Rajskich Rozdań, kiedy to uczestnicy łączą się w pary i decydują zarówno o swoich losach jak i pozostałych uczestników, pojawi się w mnóstwo zaskakujących wyborów. Za każdym razem wszystkimi mieszkańcami targać będą rozterki i bardzo często z ostateczną decyzją zwlekać będą do ostatniej chwili. W tym sezonie jedno z Rajskich Rozdań na długo zapadnie w pamięć zarówno uczestnikom jak i widzom. Takiej zamiany miejsc jeszcze nie było. W jednej sekundzie zmieni się cały układ w Hotelu Paradise.

Niespodziewane wejścia nowych mieszkańców będą ciągle mieszać w wydawałoby się mocnych parach. Nikt nie może być pewny swojego partnera. Często w jednej chwili zbudowane, pewne relacje, rozsypią się jak domek z kart. Jak przejrzeć kolejny krok rywala to jeden dylemat, ale trudniejszą sprawą wydaje się przewidzenie, czy osoba, której ufamy, nie obróci się nagle przeciwko nam? Czy nasz sojusznik aby na pewno ma na względzie nasze dobro czy w niepewnej sytuacji będzie ratował się naszym kosztem? W tej edycji nic nie jest pewne i te pytania uczestnicy będą zadawać sobie bezustannie. Szykują się burzliwe rozstania, zaskakujące sojusze i trudne powroty.

W tak niepewnym świecie przydałby się immunitet, który choć na chwilę zapewni uczestnikom spokój i bezpieczeństwo. Konkurencje, w których o niego zawalczą, będą dużo trudniejsze i jeszcze bardziej bezlitosne. Walka o zapewnienie sobie nietykalności wymagać będzie prawdziwego poświęcenia. Do czego są w stanie posunąć się żądni wygranej mieszkańcy?

Kto przyjechał do „Hotelu Paradise” by wygrać 100 tysięcy złotych, a kto trafił tu w poszukiwaniu prawdziwej miłości? Czy manipulacja się opłaci czy jednak odbije się czkawką siejącym zamęt? Czy  na finałowej ścieżce lojalności partnerzy będą mogli sobie zaufać czy do samego końca pozostanie w nich lęk i niepewność? Kto znajdzie prawdziwe uczucie w „Hotelu Paradise”, a kto wróci do domu ze złamanym sercem?

Zobacz także: