PROJEKT LADY JUŻ PO RAZ PIĄTY!

W Pałacu w Rozalinie kolejne kandydatki na damy będą starały się zostać najlepszymi wersjami samych siebie!

W piątym sezonie Projektu Lady,  trzynaście dziewcząt trafi do eksperymentalnej szkoły, która pomoże im odmienić dotychczasowe życie. Pod kierunkiem Prowadzącej Małgorzaty Rozenek Majdan, pod swoje skrzydła wezmą je dwie mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, które przygotowały dla nich bardzo wymagający plan zajęć i podzielą się z nimi swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jak dotychczas  poza nauką savoir-vivre, stylu, obowiązkowości, odpowiedzialności, najważniejsze będą  zajęcia zmieniające ich podejście do życia. Od pracy nad poprawą samooceny, aż po radzenie sobie z codziennymi problemami. W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to Uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż.  Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie oczywiście szerokiego grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Qczaj Kuczaj, bo o nim mowa,  zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek Projektu Lady. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu?  To się niebawem okaże.

 Metamorfozy wizualne dla wielu uczestniczek będą dużym zaskoczeniem. Część z nich przejdzie najśmielsze oczekiwania. Sztab stylistów i fryzjerów zaproponuje im radyklane  zmiany wyglądu. Dziewczęta subtelnym i eleganckim stylem zrobią duże wrażenie na ekspertach.

 W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą  opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je  wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wyprawy nauczą się przełamywać lęki i radzić  z napotykanymi problemami.  Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki Projektu Lady pojadą przetestować nabyte umiejętności i walczyć o  miejsce w finale pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na  południu Polski.

 

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu opuści Pałac w Rozalinie i program.  Uczestnictwo w „Projekcie Lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii.  

Zobacz także: