NOWY SEZON HOTELU PARADISE!

Zimna wyrachowana gra czy niekontrolowany ogień namiętności? Jaką strategię obiorą nowi uczestnicy Hotelu Paradise?

31 sierpnia zaczynamy kolejny sezon „Hotelu Paradise”. Miłość, zdrada, intrygi i lojalność. Uczestnicy walczą o nie tylko o miłość, ale też o duże pieniądze. Co tydzień na rajskich rozdaniach łączą się w pary. Single są zmuszeni odejść programu. Finałowa para stanie na ścieżce lojalności. Co wybiorą finaliści? Miłość czy pieniądze?

W premierowym odcinku poznacie pierwszą dziewiątkę uczestników. Model, właściciel agencji eventowej, właścicielka gabinetu kosmetycznego, kucharz i zawodnik MMA, menadżerka studia tatuażu, trener personalny i dietetyk, finansistka, agent nieruchomości oraz influenserka – to oni wejdą do Rajskiego Hotelu. Niektórzy marzą o przygodzie, inni o miłości jak z filmu. Jedni chcą sprawdzić siebie, swoje granice, inni chcą się dobrze zabawić.  Romantycy, imprezowicze, ostrzy zawodnicy, ciche wody i wytrawni gracze.

Którzy mieszkańcy od razu poczują do siebie miętę? Kto komu wpadnie w oko? A kogo nikt nie zachwyci? I kto wzbudzi największe kontrowersje? Sprawdźcie już 31 sierpnia, o godz. 20.00, w TVN7.

Zobacz także: