Zaczynamy wkręcać w miłość!

"Wkręceni w randkę", to nasza druga jesienna produkcja dla stacji TVP2. Premierowy odcinek już dziś o 21.40. A kolejne w każdy czwartek o godz. 21:55.

O co chodzi w programie? Paczka bliskich znajomych prosi o pomoc program „Wkręć się w miłość” w znalezieniu ukochanej osoby. Koledzy przejmują stery i postanawiają wziąć życie uczuciowe bliskiej im osoby w swoje ręce. Wspólnie z prowadzącą program – Anną Lucińską, bardzo skrupulatnie wybiorą trójkę kandydatów lub kandydatek, które mogą przypaść do gustu ich przyjacielowi bądź przyjaciółce. W końcu to oni najlepiej wiedzą kogo szuka. Następnie przygotują w ścisłej tajemnicy, trzy „randki –wkrętki”, czyli  zaaranżowane sytuacje,  podczas których ich znajomy pozna, niby przypadkiem,  wybrane przez nie osoby. Oczywiście nie kończy się na zorganizowaniu akcji. Każde spotkanie będą śledzić z ukrycia i kontrolować jak przebiega ich chytry plan wkręcenia przyjaciela lub przyjaciółki w miłość. Czy udało im się trafić z wyborem? Czy jest chemia? Czy jest szansa na coś więcej? No i oczywiście nie obejdzie się również bez całej masy komentarzy każdego kroku ich kumpla lub kumpeli. A ponieważ znają ich na wylot, będzie przy tym mnóstwo zabawy i humoru.

 Po zakończonej trzeciej randce, następuje odsłonięcie wszystkich kart przez przedsiębiorczych przyjaciół. Główny „wkręcany” dowiaduje się o tym, że nowo poznane osoby w ich życiu, nie pojawiły się przypadkiem.  W studio, razem z prowadzącymi Anną Lucińską i Aleksandrem Sikorą oraz kandydatkami lub kandydatami, z którymi randkowali,  wspólnie obejrzą swoje spotkania. A potem już nastaje czas decyzji. Z którą z tych osób „wkręcany” bohater chce wyjechać na wycieczkę? Kto wzbudził największe zainteresowanie oraz chęć kontynuowania znajomości?

Zobacz także: