RUSZA PROGRAM "STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ"

Nurkowanie z rekinami, terenowa jazda po największych wydmach na świecie, szalony sandboarding, skoki do wodnych jaskiń, safari w otwartym samochodzie. To tylko kilka przykładów atrakcji, jakie dorosłe już dzieci przygotują dla swoich rodziców. Wyjątkowy program "Starsza Pani musi fiknąć" w każdą środę o 21.30, w TVN! Startujemy 4 września!

 Nowy program „Starsza Pani Musi Fiknąć” to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której mama (lub w niektórych przypadkach tata) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem, spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne, marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!

Dawid Kwiatkowski z mamą, Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą, Anna Dereszowska z tatą, Joanna Jędrzejczyk z mamą, Magda Gessler z synem, Joanna Krupa z mamą, Tomasz Szczepanik z mamą. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, podekscytowanie, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo, lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

 

Zobacz także: