Bliskie spotkania z Japonią już dziś!

Wszyscy bohaterowie nowego programu „Lepiej późno niż wcale” zgodnie stwierdzili, że ta wyprawa była podróżą ich życia! Japonia będzie ich pierwszym przystankiem.

Trasę azjatyckiej podróży czterech dojrzałych dżentelmenów: Karola Strasburgera, Piotra Polka, Władysława Kozakiewicza i Krzysztofa Hanke, wyznaczy o blisko dwa pokolenia młodszy od nich kompan – youtuber Rafał Masny. Rzekomo zna on Azję jak własną kieszeń. Jednak teza ta z biegiem czasu może okazać  jedynie złudnym wrażeniem. Czy jego plany uwzględnią różnice pokoleniowe? W końcu stateczni panowie mogą mieć ochotę na turystykę w bardziej stonowanej i przystępnej formie…

Podczas wizyty w głośnej i tętniącej życiem dzielnicy Shibuya, gdzie znajduje się najbardziej zatłoczone skrzyżowanie świata, czekają ich chwile grozy. Kto zniknie w tym japońskim mrowisku? Czy szybko uda się go odnaleźć? Upragniony odpoczynek po wielogodzinnej podróży daleki będzie od wyobrażeń podróżników. Hotel, do którego trafią, będzie bardziej przypominał wagon z kuszetkami niż luksusowe apartamenty pięciogwiazdkowe.  Dość osobliwa i sprzyjająca integracji forma hotelowa, wyzwoli u nich ducha imprezowego. Kto zabaluje na całego?

Będzie też ciąg dalszy bliskich spotkań z Japończykami. I to w bardzo bezpośrednim kontakcie. Przed panami doświadczenie wagi ciężkiej, czyli spotkanie z sumo - sportem narodowym Japonii. A po treningu z zawodowcami, przyjdzie czas na przepychanki i sport kontaktowy między uczestnikami podróży! Kto wygra ten pojedynek?

 Po dużym wysiłku, przydałaby się zasłużona kolacja i relaks. Radość okaże się jednak przedwczesna, bo zrzucenie z siebie wszystkich emocji minionego dnia podczas posiłku, może być utrudnione. Nadchodzą kolejne, mocne doznania. Na talerzach uczestników wyprawy pojawi się danie, którego można przestraszyć się na śmierć. Dosłownie. Skosztowanie tego japońskiego rarytasu w źle przyrządzonej formie, grozi  utratą życia… Smacznego panowie!

 

To jedynie przedsmak wszystkich atrakcji, jakie zostaną zaserwowane bohaterom programu „Lepiej późno niż wcale”. Czy po tych nadzwyczajnych  i często kontrowersyjnych doświadczeniach, będą z ekscytacją wypatrywać kolejnych przystanków swojej wyprawy? Pierwsze starcie z azjatycką rzeczywistością już 14 września, o godz. 20.00, w Polsacie.

Zobacz także: