RUSZA "PROJEKT LADY"!

Poznajcie kandydatki na damy! Która z dziewcząt ma największe szanse na zwycięstwo? Oglądajcie pierwszy odcinek - już 27 czerwca, o godz. 20.55.

Dwanaście niegrzecznych dziewcząt trafia do eksperymentalnej szkoły w Pałacu w Radziejowicach. Ich edukacją zajmą się wykwalifikowani specjaliści pod wodzą dwóch mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej.  Przejdą szkolenia, zdobędą nowe umiejętności i poznają zupełnie nowe sfery życia. Wszystko po to, by stały się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie kobietami. Jednak szansę na główną wygraną ma tylko jedna z nich. Po cotygodniowych eliminacjach, jedna z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii.  Przez trudy tego eksperymentu przeprowadzi je prowadząca program – Małgorzata Rozenek.

Kandydatki na damy przyjeżdżają do Pałacu w Radziejowicach. Tutaj przez kolejne dziewięć tygodni, specjaliści będą dbać o ich rozwój i zmianę postawy życiowej. Już w pierwszym zderzeniu tych dwóch światów potężnie iskrzy.  Dziewczęta przeszły najśmielsze oczekiwania mentorek. Stroje budzące mnóstwo wątpliwości, zbyt mocne makijaże, niewybredne słownictwo, wzbogacone łaciną podwórkową i kompletny brak pokory. Wszystko razem tworzy wybuchową mieszankę i od razu widać, że zmiany nie przyjdą łatwo…

 

Wśród uczestniczek znalazły się prawdziwe przedstawicielki ciemnej strony mocy, których styl bycia zadziwia, bulwersuje, a czasem wręcz przeraża. Uwielbiająca wyzywający makijaż oraz dyskoteki Iza to wieczny temat plotek na wsi. Tancerka klubowa Patrycja wciąż jest głodna pożądających męskich spojrzeń, więc więcej odkrywa niż zakrywa. Chłopczyca Andżelika stroni od kobiecości. Lubująca się w garderobie z sex-shopu Patrycja, rozpoczyna każdy dzień o godzinie 15.00 i spędza życie wyłącznie na imprezach oraz dbaniu o urodę. Agnieszka ma na swoim koncie pobyt  w więzieniu, a Roksana wielokrotnie uciekała z domu i nie stroniła od narkotyków. Dziewczyny nie odmawiają napojów procentowych i innych używek oraz nie przepuszczą żadnej okazji do dobrej zabawy.  Doborowe towarzystwo, czyż nie? A to tylko połowa nietuzinkowych osobowości, które zamieszkają w Radziejowicach… Jaką motywację do zmian znajdą dla nich mentorki? I przede wszystkim, jak na ich propozycje zareagują uczestniczki? Pierwsza noc, pierwsze śniadanie oraz pierwsze zajęcia już dadzą obraz tej nieustającej walki oraz uświadomią, że sztab „Projektu Lady” czeka praca u podstaw. Jakie kroki będą musiały poczynić już na samym początku? 

Zobacz także: