PÓŁFINAŁ „YOU CAN DANCE” Z DAWIDEM KWIATKOWSKIM!

Na scenie „You Can Dance” pojawi się idol nastolatek – Dawid Kwiatkowski. Wystąpi wraz z tancerzami wybranymi w konkursie!

Artysta wykona premierowo na żywo nowy singiel. Co przygotuje dla swoich fanów razem z zwycięzcami tanecznej bitwy? To pozostanie wielką niespodzianką!  Widzowie przeniosą się także w baśniowy świat. Zapłoną pochodnie. W piękny, tajemniczy klimat przeniosą nas Ola i Hania, które zatańczą do muzyki z serialu „Gra o tron”. Dla wszystkich tych, którzy są ciekawi jak wygląda dzień tancerza podczas udziału w „You Can Dance”, zdradzamy tę tajemnicę. Na swoich faworytów, których chcecie zobaczyć w finale możecie głosować od początku programu. 

Do współpracy przy półfinałowym odcinku zaprosiliśmy Nicolasa Hucharda – niezwykłego tancerza i choreografa, który swoją karierę rozpoczynał w szkole cyrkowej, ale ostatecznie wybrał taniec. Kształcił się w międzynarodowej akademii tańca w Paryżu, Millenium Dance Complex w USA a także w Debbie Reynold Dance Studio. Pracował z takimi artystami jak: Kelly Rowland, Nicole Scherzinger, Matt Pokora, David Guetta, Christophe Willem czy DJ Mehdi. Nicolas specjalizuje się w jazzie, contemporary oraz hip-hopie. 

Zobacz także: