Żony Hollywood

Piękne, intrygujące i żyjące z rozmachem Polki, mieszkające w Hollywood, powracają! Barwne osobowości, pełne wdzięku i czaru kobiety, które odniosły sukces w Ameryce i cieszą się wspaniałym życiem. Aż osiem wyjątkowych pań zabierze nas do świata wielkich pieniędzy.

W drugim sezonie Iwona Burnat, właścicielka najdroższych psów w Hollywood oraz hinduski gwiazdor popu – Reggie, zaręczyli się. Teraz czekają ich pełne emocji przygotowania, przepiękny i zapierający dech w piersiach ślub oraz widowiskowe wesele, z udziałem znanych na całym świecie gwiazd.  Helena Deeds wraz z Rodrigiem zabiorą nas w bardzo sentymentalne podróże, podzielą się wyjątkowo niebezpiecznymi pasjami, a także przedstawią nową miłość w ich rodzinie. To tylko przedsmak niezapomnianych chwil w ich życiu, którymi uraczą widzów starzy, dobrzy znajomi z Hollywood.

Do nich dołączą nowe, nieprzewidywalne i budzące ogromną ciekawość panie. Ich codzienność z pewnością okaże się dla nas niecodzienna i przede wszystkim na każdym kroku zaskakująca. Kto zaprosił widzów do swojego cudownego, wytwornego i przepełnionego kalifornijskim słońcem świata?  I które z nowych bohaterek skradną nasze serca?

Monique Lehman to światowej sławy artystka, ceniona twórczyni gobelinów, żona oficera marynarki oraz inżyniera NASA – Davida. Jest córką słynnego Papcia Chmiela. Tworzy imponujące tkaniny, prezentujące krajobrazy, ludzi i przyrodę, w nowoczesnym wydaniu. Jej przepiękne dzieła zdobią synagogi, kościoły, uczelnie i inne miejsca publiczne w całych Stanach Zjednoczonych. Razem ze swoim mężem Davidem, tylko z pozoru prowadzą poukładane życie. Z każdym odcinkiem będą odsłaniać coraz więcej ekscentrycznych i zabawnych tajemnic.

 

Dwie siostry, Żanet Gromadzky, specjalistka do spraw prawnych oraz konsultant imigracyjny oraz Dżoana Maloney, będąca agentką oraz rzeczoznawcą nieruchomości, to nieokiełznane wulkany energii, zwariowane poszukiwaczki przygód, zarażające swoim optymizmem wszystkich dookoła. Jednak ich życie nie do końca jest usłane różami. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa i złamane serca. Postanowiły razem zaleczyć te rany i dzielą wspólną willę na przepięknych, malowniczych wzgórzach i poszukują prawdziwej oraz bezinteresownej miłości. Ta silna siostrzana więź jest wzruszająca, ale czasami bywa też bardzo trudna. Jak wygląda życie singielek, które cały czas wierzą w wielką miłość i wspólnie stawiają czoła przeciwnościom losu?

 W tym sezonie siostry nie są jedynym żeńskim duetem wspólnie zamieszkującym piękną, kalifornijską rezydencję. Dołączy do nich wybuchowa para – matka z córką. Izabela Yamagata, była modelka oraz właścicielka agencji modelingowej, a obecnie perfekcyjna pani domu to urzekająca, piękna, ale także stanowcza i wymagająca kobieta. Do swojego ogromnego domu zaprosiła dorosłą już córkę - Lailę i wnuka. Niestety w przypadku tych pań, nie ma mowy o rodzinnej sielance. Gdyby porównać ich relacje do ostrej potrawy, to byłoby to najbardziej pikantne curry, jakie w życiu jedliście. Nadopiekuńczość matki spowodowana beztroską jej 30-letniej córki, rodzi wiele gwałtownych i głośnych dyskusji. A te zazwyczaj kończą się, choć nie tak szybko, cichymi dniami w ich rezydencji. Jednak tak żywiołowe temperamenty łączy tak wielka miłość, że tylko chwilę mogą trwać w milczeniu… Ale potem z naładowanymi akumulatorami rozpoczynają kolejną bitwę.

 Ostatnią, nową, fascynującą osobowością, jest ekstrawagancka i opływająca w luksusy żona amerykańskiego biznesmena włoskiego pochodzenia – Eva D’Angelo. Zajmuje się dzierżawą wytwornych rezydencji.  Jest bardzo przywiązana do Polski i na każdym kroku podkreśla swoje korzenie. Razem z mężem są członkami wielu elitarnych klubów w Los Angeles i słyną z wystawnych przyjęć, organizowanych w swojej posiadłości. Małżonek John rozpieszcza Evę upominkami, które zdecydowanie przekraczają granice zdrowego rozsądku. Dla przykładu podamy tylko jeden z prezentów – pamiątkę z podróży, za nieco ponad milion złotych. 

Zobacz także: