You Can Shake!

"You Can Shake!" to najbardziej roztańczony show w sieci! Najlepsze ekipy w Polsce biorą udział w największej tanecznej bitwie! Do walki zagrzewa ich zwycięzca ósmej “You Can Dance - po prostu tańcz!” – Mateusz Sobecko. A wszystko to na platformie player.pl.

Kolejno w czterech odcinkach konkursowych programu zaprezentują się po dwa zespoły.  Czekają ich taneczne bitwy. Pierwsza z nich to pojedynek na własne choreografie przygotowane do wybranej przez siebie muzyki. Natomiast druga runda - „Shake It Now”, to totalna improwizacja zawierająca elementy „shake’owania”. Zwycięzców wybiera na żywo publiczność zgromadzona w studiu. Zwycięska grupa przechodzi do finału i pojawi się w odcinku finałowym.

W finale spotykają się 4 zespoły - zwycięzcy poszczególnych odcinków. Zadanie finałowe polega na prezentacji choreografii solowej przez każdą z grup. Przygotowanie choreografii i wybór muzyki leży po stronie uczestników. Ich występy oczywiście ocenia publiczność na żywo, w studiu. Zwycięska drużyna otrzymuje nagrodę finansową. 

Zobacz także: