W Dobrym Stylu

Jak zorganizować dom i życie, żeby każdy dzień zaczynał i kończył się w dobrym stylu? Małgosia Rozenek znajdzie na to pytanie odpowiedź

Większość z nas żyje w biegu i ma bardzo mało czasu na życie domowe. A przecież czasem tak niewiele trzeba, by w naszej przestrzeni zapanował spokój i harmonia. Pomysłowość i dobra organizacja to klucz do sukcesu.

Wiele domowych czynności to dla nas przykry obowiązek, a w tym programie Małgosia pokaże nam, że mogą się one stać przyjemnością. Zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka, spakowanie się na miesięczny wyjazd do jednej walizki, szybka i sprawna organizacja poczęstunku dla niespodziewanych gości. Małgosia Rozenek zdradzi widzom, jak to zrobić. Wraz ze swoimi gośćmi i ekspertami z różnych dziedzin podpowie gotowe rozwiązania na wiele domowych problemów.

 

 

    

  

 

Wielu z gości okaże się jednocześnie przyjaciółmi Małgosi, a więc nie zabraknie okazji do bardziej osobistych rozmów. Małgosia na pewno zapyta o ich doświadczenia i sprawdzone sposoby na radzenie sobie z poruszanymi w programie problemami. Prowadząca program odsłoni też wiele swoich domowych „sekretów“ i patentów na stylowe życie! Od dekoracji stołu, przez samodzielną dietę pudełkową, po odnowienie starej sukienki i przepis na maseczkę piękności.

Program „W Dobrym Stylu” to skarbnica domowych sekretów i skutecznych patentów. Wystarczy zastosować choć część z nich, a życie stanie się prostsze, lepiej zorganizowane i po prostu stylowe.

Zobacz także: