Sposób na suknię

Panny młode stają przed dylematem – nowa suknia ślubna czy też stara suknia mamy, babci lub przyjaciółki, z duszą, historią i sentymentem. Muszą dokonać wyboru – coś nowego czy coś pożyczonego?

W decyzji pomogą im eksperci. Metamorfozą starej sukni zajmie się projektantka Magdalena Socha-Włodarska, wyróżniana przez światowe magazyny i blogi poświęcone tematyce ślubnej. W swoich projektach stawia na zmysłowość i szlachetność. Jej klientki w dniu ślubu zawsze są świetnie ubrane. Z kolei wyborem nowej sukni zajmie się stylista Adam Chowański, który od blisko dziesięciu lat pomaga kobietom odkrywać siebie na nowo. Idealnie wyczuwa styl, dobiera kolor i fason, tak by kobieta wyglądała pięknie i z klasą. Dobrze wie, że w jego pracy trendy i ubrania nie są najważniejsze. Najważniejsza jest wiara w siebie, którą zyskują jego klientki.

 

Ostatecznego wyboru musi jednak dokonać sama panna młoda. Prowadzący program mogą jedynie pomagać i doradzać. Na który wariant zdecydują się bohaterki programu? Która z nich pójdzie do ślubu w czymś nowym, a która w czymś pożyczonym?

Program emitowany w stacji TLC Polska.

Zobacz także: