Projekt Lady

12 kontrowersyjnych, niepokornych dziewczyn! Każda zupełnie inna! Ale jest coś, co je łączy - chcą się zmienić na lepsze. Okazuje się jednak, że zerwanie ze starym życiem nie jest takie łatwe…

„Projekt Lady” to zaskakujące zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości.  Po drugiej - ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość.  Gdy  staną naprzeciw siebie, czeka nas „wojna światów.

 12 pogubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Mogą udowodnić wszystkim tym, którzy przestali w nie wierzyć, jak bardzo się mylili. Swoją metamorfozą mogą zaskoczyć nie tylko bliskich, ale zwłaszcza same siebie.  Wszystko zależy od ich determinacji i chęci. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek i ekspertów z różnych dziedzin, będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze ich w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia. Uczestniczki mogą zawsze porozmawiać z nią, poradzić się oraz zwierzyć z nurtujących je problemów.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Ojrzanowie. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek, a przyczyną tych nieprzewidzianych sytuacji nierzadko będzie nieokiełznany temperament dziewczyn. Niewyparzony język, brak pokory, konfliktowość i niechęć do dyplomacji z pewnością utrudnią im drogę do finału. Codziennie będą wykazywać się w zadaniach z wielu dziedzin. 

Uczestniczki wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska-Radomska - wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz-Puacz - doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR. Dwie ekspertki, które potrafią przekazać swoje umiejętności i wskazać uczestniczkom odpowiedni kierunek. Panie będą bezwarunkowo egzekwować przestrzegania zasad panujących w szkole. Wiele z wyznaczanych przez nie zadań będzie zaskakujących, więc uczennice muszą być czujne i mieć się na baczności. Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się wyspecjalizowani fachowcy - nauczyciele z „twardym charakterem”.

Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Ojrzanowie, a trzy z nich zmierzą się  w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom i poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji. 

 

Galeria:

Zobacz także: