One Night Squad

Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, dziesięcioro pięknych, odważnych, szalonych i kontrowersyjnych celebrytów, znanych widzom z największych reality shows, spotka się razem w jednym programie. Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Czeka ich survivalowy maraton, w którym poleją się krew, pot i łzy

Ich przygoda z telewizją zaczyna się od nowa. Chociaż są przekonani, że wszystko już wiedzą i wszystko widzieli, szybko się przekonają, że rajskie wakacje mogą mieć zupełnie inne oblicze. Na bajeczny Zanzibar zostali zaproszeni pod przykrywką kolejnego programu reality, w którym czeka ich rozrywkowe towarzystwo i odpoczynek w egzotycznych klimatach. I na początku producenci programu nie wyprowadzają ich z błędu. Pierwszy dzień spędzą w willi nad brzegiem oceanu, pławiąc się w luksusach. Wieczór upłynie im na zabawie, poznawaniu się i flirtowaniu. Jednak już następnego dnia czeka ich niemiła niespodzianka. High life się kończy i lądują z plecakami na zanzibarskiej plaży. Od tej chwili muszą walczyć między sobą o pobyt w tym ekskluzywnym miejscu. Przez 10 dni będą przemierzać Zanzibar, a podczas tej wędrówki każdego dnia czeka na nich wymagające zadanie. Zwycięzca otrzyma przywilej spędzenia nocy w willi. Do świata luksusu na tę krótką chwilę, może zaprosić jednego z pozostałych uczestników wyprawy. A przegranym pozostanie rozbicie obozowiska na plaży i nocleg w spartańskich warunkach.

„One night squad” to show, w którym poznacie celebrytów z zupełnie innej strony. Imprezowe życie i beztroską zabawę zamienią na walkę, ćwiczenie hartu ducha i sprawdzanie granic swoich możliwości. Czy odnajdą się w tej niepewnej, bezkompromisowej i pełnej adrenaliny rzeczywistości? W  programie zobaczymy najbarwniejszych bohaterów polskich reality show. Będą to uczestnicy „Hotelu Paradise”(Beata „Ata” Postek, Ania Adamczyk, Łukasz Karpiński), „Big Brothera”(Madzia Wójcik) i „Top Model” (Michał Baryza), gorące nazwiska z „Love Island”(Ada Śledź, Mikołaj Jędruszczak) oraz popularni uczestnicy „Warsaw Shore”(Damian „Stifler” Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr „Pedro” Polak).

Zobacz także: