Ona i On. Wojna płci

Czy kobiety wyobrażają sobie życie bez mężczyzn? Czy mężczyźni mogliby żyć w świecie bez kobiet? Odpowiedzi wydają się banalne, ale codzienne doświadczenia uczą nas, że damsko-męskie relacje są bardzo skomplikowane. Choć nie wyobrażamy sobie życia bez płci przeciwnej i na codzień przeżywamy z naszymi partnerami zarówno trudne, jak i cudowne chwile, okazuje się, że często nic o sobie nawzajem nie wiemy.

Dzięki programowi "Ona i On. Wojna Płci" w zabawny sposób dowiadujemy się, co tak naprawdę myślą o sobie nawzajem kobiety i mężczyźni. Obalamy niektóre stereotypy. Odpowiadamy na drażliwe pytania. Dowiadujemy się też, jak postępować w sytuacjach, które mogą przytrafić  się każdemu. Wszystko po to, by nasza codzienna "wojna" pochłaniała jak najmniej ofiar, a negocjacje pokojowe szły w dobrym kierunku, bo o całkowitym "pokoju" raczej nie ma mowy.

  • Kapitan drużyny żeńskiej: Ewa Kasprzyk 
  • Kapitan drużyny męskiej: Stefan Friedmann 

W programie wzięli udział:

Grażyna Wolszczak, Joanna Koroniewska, Magda Wójcik, Ewa Wachowicz, Edyta Jungowska, Agnieszka Maciąg, Robert Gonera, Rafał Królikowski, Marcin Prokop, Maciej Orłoś, Przemysław Babiarz, Aleksander Pociej, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Lewińska, Piotr Pręgowski, Jarosław Kret, Joanna Trzepiecińska, Renata Dancewicz, Piotr Szwedes oraz Maciej Kurzajewski, Joanna Kurowska, Dorota Kamińska, Krzysztof Skiba, Robert Rozmus.

Zobacz także: