Najgorszy Kucharz

Każdy, kto ma dwie lewe ręce do gotowania, jest mile widziany w nowym programie TVP2 „Najgorszy Kucharz”. W tym show kuchenni laicy mają szansę nauczyć się kulinarnych podstaw i już niebawem zadziwić swoich bliskich własnoręcznie przygotowaną pyszną ucztą. A do tego na zwycięzcę show czeka imponująca nagroda pieniężna!

Najgorsi kucharze, zgłoszeni przez zniecierpliwione rodziny, mężów, żony, czy partnerów życiowych oraz  wiecznie głodne dzieci, trafią na casting. „Najgorszy kucharz” to jedyny program w Polsce dla tych, którzy naprawdę nie potrafią gotować! Tutaj im gorzej, tym lepiej. Ale tylko na etapie castingu, bo na przełomie dziesięciu odcinków, pod okiem dwóch profesjonalnych kucharzy, szesnastu uczestników będzie uczyło się i zgłębiało tajniki gotowania, a najlepszy z nich zdobędzie wysoką nagrodę pieniężną!

Uczestnicy, podzieleni na dwie drużyny, pod wodzą dwóch mentorów - Dariusza Kuźniaka i Marcina Kuca, nauczą się podstaw gotowania, posługiwania się sprzętami i narzędziami kuchennymi, o istnieniu których nawet nie mieli pojęcia. Będzie zaskakująco, ale przede wszystkim zabawnie. Kulinarne antytalenty będą rywalizować między sobą w  kulinarnych konkurencjach, a szefowie oraz goście specjalni, będą oceniać ich umiejętności. Motywacją do ciężkiej pracy i chęci nauki będzie przede wszystkim satysfakcja, radość bliskich, ale i atrakcyjna, finansowa nagroda główna. Ten, kto wykaże największy progres i  nabędzie najwięcej umiejętności, zostanie wybrany przez profesjonalne jury zwycięzcą programu „Najgorszy Kucharz”.

 „Smak zwycięstwa” – to powiedzenie ma tu podwójne znaczenie!

„Najgorszy Kucharz” to polska wersja formatu „Worst cook”, należącego do All3Media. Show produkowany był w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, gdzie wyemitowano już szesnaście sezonów tego programu.  

 

Fot. Marta Szkutnik

Zobacz także: