Misja Pies

W nowym programie TVN „Misja Pies” wraz z psim behawiorystą, pomoże wychować niesfornego pupila oraz znaleźć idealnego psa dla rodzin gotowych na zwierzęcy obowiązek.

Przyjaźń człowieka i psa  to jedna z najpiękniejszych, bezinteresownych relacji na świecie.  Czworonogi to członkowie rodziny. Jednak trzeba pamiętać, że wymagają one nie tylko dużo miłości, ale też  odpowiedzialności i świadomości właścicieli, którzy decydują się spędzić z nimi życie. Ich język i potrzeby nie zawsze są dla nas zrozumiałe. Co zrobić, żeby te dwa światy – ludzki i psi- doskonale się zgrały? Odpowiedzi poszuka najbardziej zakochana w zwierzętach gwiazda  – Joanna Krupa.  W nowym programie TVN „Misja Pies” wraz z psim behawiorystą, pomoże wychować niesfornego pupila oraz znaleźć idealnego psa dla rodzin gotowych na zwierzęcy obowiązek.  

 

Decyzja o wspólnym życiu z czworonogiem pod jednym dachem to bardzo odpowiedzialny krok. Jakiego psa wybrać? Jak od początku budować z nim więź? Specjaliści w tej dziedzinie dołożą wszelkich starań, by relacje pupili i właścicieli były pełne harmonii i szczęścia, nawet jeżeli czasem dochodzi między nimi do głośnego szczekania…. Poznamy język czworonogów, ich naturę, potrzeby, a także wymagania.

Odwiedzimy bohaterów w ich domach i będziemy towarzyszyć zarówno w trudnych jak i pięknych chwilach. Poznacie zaskakujące i przepełnione emocjami, wzruszające historie psów oraz ich właścicieli – tych przyszłych i obecnych. Zobaczycie jak w zadziwiający sposób ludzkie życie potrafi splatać się z psim losem i jak wiele radości może wnieść w nasze życie  W tym programie miłość ma 4 łapy! 

Zobacz także: