Lip Sync Battle Ustawka

Znane gwiazdy w nowej odsłonie! Spektakularne wykonania i odważne interpretacje znanych hitów. Kwintesencja humor i dystansu popularnych postaci szołbiznesu!

Lip Sync to poruszanie ustami do playbacku (lip - usta, sync - synchronizacja). LIP SYNC BATTLE USTAWKA to polska adaptacja bijącego rekordy popularności amerykańskiego rozrywkowego show na kanale Spike. Format wywodzi się z Jimmy Fallon Show, w którym prowadzący i zaproszone gwiazdy "lipsyncują" wybrane piosenki. Wygrywa osoba, która wybierze  i wykona w najbardziej zaskakujący sposób wybrany utwór. W polskiej wersji program prowadzą: Natalia Jakuła i Piotr Kędzierski. Kulisy programu realizują Abstrachuje , którzy zaskoczą nie tylko internautów, ale też twórców show. 

Show „Lip Sync Battle" od premiery na amerykańskim kanale Spike, pobił rekordy oglądalności. Premierowy odcinek obejrzało 2,2 mln widzów. W ciągu 9 tygodni " Lip Sync Battle " stał się numerem 1 pod względem oglądalności w sieciach operatorów telewizji kablowych, w grupie dorosłych w wieku 18-49. Osiągnął również oszałamiającą liczbę 177 milionów wyświetleń na platformach Spike Network oraz Facebook i YouTube. Sam klip z Anne Hathaway wcielającą się w rolę Miley Cyrus w utworze "Wrecking Ball" wyświetlono 15 milionów razy. W polskiej wersji show występy gwiazd nie są powtarzane, dzięki czemu widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie nieprzewidziane scenariuszem sytuacje. 

Galeria:

Zobacz także: