Dorota was urządzi

Dorota Szelągowska tworzy piękne przestrzenie i znajduje oryginalne pomysły na zmiany w nawet najbardziej problematycznych pomieszczeniach. Każda początkowa „demolka” w wykonaniu jej ekipy remontowej kończy się imponującą metamorfozą. Wszyscy ci, których odwiedziła, mogą pochwalić się pięknymi wymarzonymi pokojami, łazienkami, kuchniami, przedpokojami, a nawet balkonami i tarasami. Zasady programu pozostają bez zmian. Właściciele wyprowadzają się z mieszkań na 3 dni, a Dorota z kwotą 7 tysięcy złotych w kieszeni, robi cuda w jednym z pomieszczeń!

Bohaterowie dosłownie dochodząc do ściany w urządzaniu swoich czterech kątów, liczą na nieocenioną pomoc profesjonalisty. Single, rodziny z dziećmi, rodzeństwa, współlokatorzy, a nawet pary, które dopiero zamierzają wspólnie zamieszkać. To oni oddają swoje mieszkania i domy w ręce Doroty. Są też zlecenia specjalne, jak np. prezent ślubny dla narzeczonych na nową drogę życia, czy na osiemnastkę córki. Dorota z pewnością wymyśli coś niepowtarzalnego.

Nie brakuje też szybkich i prostych pomysłów na samodzielne wykonanie oryginalnych elementów wystroju wnętrz. U Doroty nic się nie marnuje. Stare meble, nieużywane bibeloty, czy nieśmiertelne wielofunkcyjne europalety – wszystkie te rzeczy znajdują nowe zastosowanie. Jak własnoręcznie wykonać osłonę na kaloryfer, teatrzyk dla dzieci, składany stolik na laptopa, siedzisko na kółkach, wielofunkcyjne biurko, czy huśtawkę będącą jednocześnie stolikiem nocnym? Te i wiele innych pomysłów poznacie  w programie „Dorota Was Urządzi”.

 

 

Zobacz także: