Bitwa o dom

Dwanaście rodzin! Dwanaście nowych mieszkań! I tylko jedno z nich trafi w ręce zwycięzcy!

Dwanaście rodzin! Dwanaście nowych mieszkań! I tylko jedno z nich trafi w ręce zwycięzcy! Trzecia edycja Bitwy o Dom na antenie TVN od 5 marca. 

W programie „Bitwa o dom”, na jednym z warszawskich osiedli, dwanaście rodzin będzie projektować, wyposażać i urządzać mieszkania według własnych pomysłów. Rywalizacja będzie zacięta, gdyż nagroda, jaką jest spełnienie marzenia o własnych czterech kątach, jest tylko jedna! Kto wygra tę pełną emocji bitwę?
Widzowie będą mogli śledzić wszystkie etapy prac - od projektowania, przez zakupy, przebudowę, aż po ostateczne dekorowanie wnętrz. Od stanu deweloperskiego po „parapetówkę”. Wszystko w ramach określonego czasu i budżetu. Uczestnicy w swoich zmaganiach będą mogli korzystać z pomocy profesjonalistów. Przebieg prac, pomysłowość oraz wiele innych czynników ocenią jurorzy.
Zaangażowanie, kreatywność, współpraca, ale i różnice zdań, konflikty w rodzinach, walka z czasem, zwątpienie, brak sił i pomysłów – to wszystko będzie można zobaczyć w kolejnych odcinkach programu. Podczas wielkiego finału na żywo, zwycięzców wybiorą widzowie w głosowaniu smsowym. Szczęśliwa rodzina wprowadzi się do swojego wymarzonego mieszkania.
Architekci oraz inni specjaliści z branży budowlanej będą także z widzami dzielić się swoją wiedzą i zachęcać do przeprowadzenia zmian w własnych mieszkaniach. Wszyscy, którzy urządzają, remontują bądź zmieniają wystrój swojego domu, znajdą tu cenne porady, które pozwolą im uniknąć wielu błędów. Jak wizualnie powiększyć czy rozjaśnić wnętrze? Jak nadać mu nowy charakter? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą się w każdym odcinku „Bitwy o dom”. Ostra rywalizacja, prawdziwe emocje, trudne wybory, cenne wskazówki i pomysły na wnętrza  - to wszystko na antenie TVN już od 5 marca "Bitwa o dom" w każdą środę o godz. 21.30 w TVN!

Zobacz także: