WYSTARTOWAŁ NOWY, SIÓDMY SEZON HOTELU PARADISE!

Gra o miłość i wielkie pieniądze, gdzie płomienne uczucia przeplatają się z intrygą, strategią i zawiłymi relacjami, rozpoczyna się na nowo!

Atrakcyjni, odważni i interesujący single pojawią się na egzotycznej, kolumbijskiej wyspie, by znów zawalczyć o wielką wygraną. W drodze do zwycięstwa będą łączyć się w pary, zawierać sojusze, eliminować przeciwników i dokonywać najcięższych wyborów. A każda błędna decyzja lub źle ulokowane uczucia mogą boleśnie zakończyć tę przewrotną rozgrywkę.

Miłosne wyznania, niespodziewane przyjaźnie, dotkliwe zdrady i akty desperacji – Hotel Paradise już nie raz udowodnił, że rządzi się własnymi prawami. Tutaj niczego nie możesz być pewien. Ten, kto jednego dnia jest Twoim przyjacielem, następnego może okazać się największym wrogiem. W końcu droga do zwycięstwa ma różne oblicza. Podczas gdy jedni będą szukać przyjacielskich układów i stabilnych relacji, inni przepadną w miłosnej otchłani. Nie zabraknie też takich, którzy by osiągnąć cel posuną się do manipulacji. Która droga okaże się właściwa? Jedno jest pewne – by przetrwać cotygodniowe Rajskie Rozdanie, należy znaleźć pewnego partnera.

Ale nawet najbardziej stabilne relacje mogą zostać wystawione na próbę, gdy w luksusowym hotelu każdego tygodnia będą pojawiać się kuszący i żądni przygód single. Ich nadrzędnym celem będzie przetasowanie kart tej miłosnej układanki i rozbicie jednej z par. Tylko najmocniejsze relacje będą w stanie przetrwać tę próbę.

W pokonywaniu kolejnych etapów gry niezwykle pomocna będzie Rajska Wyrocznia. Odpowiadając na właściwie zadane przez uczestników pytania, rozwieje ich wątpliwości lub wręcz przeciwnie – uwidoczni manipulacje, których dopuścili się inni mieszkańcy hotelu i zasieje ziarno niepewności.

Każde nadejście nieziemsko pięknej Klaudii El Dursi będzie zwiastować komplikacje. Prowadząca program jak zawsze przygotuje mieszkańcom hotelu forsowne konkurencje i zawiłe łamigłówki, które obfitować będą w zaskakujące zwroty akcji. Kto będzie wystarczająco sprytny i silny by przetrwać? Para, której uda się dotrzeć do finału programu, stanie na ścieżce lojalności. Wtedy okaże się, co jest ważniejsze – uczucia czy pieniądze.

W programie nie mogłoby także zabraknąć błyskotliwych, trafnych i piekielnie zabawnych komentarzy uwielbianego przez widzów Pana Lektora. Co tym razem przyniesie nam Hotel Paradise? Przekonamy się codziennie o godzinie 20:00 na antenie telewizyjnej Siódemki i w Player.pl.

Zobacz także: