KORNELIA I JACEK ZWYCIĘZCAMI 7 EDYCJI HOTELU PARADISE!

Wielki Finał 7 edycji Hotelu Paradise do ostatniego momentu trzymał nas w emocjach. Tym razem zwyciężyły uczucia - wygrani podzielili się pieniędzmi.

Zanim Jacek dołączył do programu, Kornelia próbowała stworzyć relację opartą na prawdziwych uczuciach, ale z żadnym z chłopaków nie było jej po drodze. Jej los odmienił się, gdy Jacek pojawił się u bram raju. Niemal momentalnie zwrócili na siebie uwagę, a Kornelia od początku była pierwszym wyborem Jacka. Ich relacja rozwijała się i wszystko wskazywało na to, że będą ze sobą już do końca. Niestety na ich drodze pojawił się duży konflikt, który poskutkował rozstaniem.

Wkrótce jednak oboje zdali sobie sprawę, że uczucia między nimi wciąż są mocne i tuż przed tygodniem finałowym znów stworzyli parę. Udało im się przetrwać obie konkurencje finałowe oraz głosowanie podczas ostatniej Pandory, a na finale stanęli naprzeciwko Justyny i Rocha. Różnicą zaledwie jednego głosu, to oni zostali wybrani przez pozostałych uczestników na zwycięzców 7 edycji Hotelu Paradise. Na ścieżce lojalności nie ani przez chwilę się nie zawahali i podzielili się wygraną. W Hotelu Paradise znów zatriumfowały prawdziwe uczucia!

Zobacz także: