„Hotel Paradise” wita singli żądnych przygód!

Miłość czy pieniądze? Szczerość czy gra? Gorąca namiętność czy chłodna kalkulacja?22 lutego rusza nowy sezon „Hotelu Paradise”. Tym razem rajskie wakacje uczestnicy spędzą na egzotycznym Zanzibarze.

Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single i singielki. Gorący będzie nie tylko klimat, ale też atmosfera podczas ich pobytu na zapierającej dech w piersiach wyspie. Czy przylecą z konkretnym planem czy postawią na spontaniczność? Zimna kalkulacja czy gorąca fala namiętności? Miłość czy pieniądze?
Poprzednie sezony programu pokazały, że nikt nie jest w stanie przewidzieć ile potrwa jego rajska przygoda. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej, gdyż w „Hotelu Paradise” pojawi się dużo więcej mieszkańców. A to oznacza o wiele więcej zwrotów akcji, zauroczeń, pokus, paktów, a nawet intryg. Na co postawią uczestnicy? Serce czy rozum? Nie możemy przecież zapominać, że stawką jest nie tylko miłość, ale także wysoka wygrana. Czasem te dwie rzeczy mogą nie iść ze sobą w parze. I co wtedy? Jak poradzą sobie mieszkańcy z tym dylematem? Podczas rajskich rozdań będą łączyć się w pary i decydować o swoim być albo nie być w programie. Single, którym to się nie uda, opuszczą wyspę. Para finałowa stanie na ścieżce lojalności. To będzie chwila prawdy. Kto kierował się szczerym uczuciem, a kto prowadził wyrachowaną grę.
Pierwszego dnia w raju zamieszka dziewięcioro uczestników. Każdy z nich to silna indywidualność. Każdy z nich z czystą kartą. Jednak tuż po przekroczeniu progu hotelu, karty zaczną się zapisywać. I nawet najmniejsze wydarzenie, niespodziewana sytuacja mogą zaważyć na ich dalszych losach.
Pobyt na wyspie to istny emocjonalny rollercoaster. Nikt nie wie, co przyniesie kolejny dzień, a jak pokazały poprzednie edycje, sytuacja potrafi się zmienić o 180 stopni w ciągu zaledwie kilku chwil. Tym razem emocji i zaskakujących zwrotów akcji z pewnością będzie jeszcze więcej. A to wszystko za sprawą nowego elementu programu, którym jest Rajska Wyrocznia. Na czym ona polega? Zanim uczestnicy dokonają ostatecznego wyboru partnera podczas Rajskiego Rozdania, mogą zadać Klaudii jedno pytanie dotyczące wydarzeń dziejących się w domu. Wszystko dzieje się w całkowitej ciszy. Pytania zapisane na kartkach trafiają do prowadzącej. Ich treść znają wyłącznie zadający je mieszkańcy oraz Klaudia, która udziela na nie odpowiedzi w formie „tak, nie, nie wiem”. Przed ważną decyzją, wzbogacą one wiedzę tych, którzy je zadali, a dla reszty będzie to zagadka. Takim o to sposobem, gdy najbardziej skrywane tajemnice wypłyną na wierzch, wszystko może się zmienić. Uczestnicy posiądą wiedzę, która dotąd była dla nich niedostępna. A to pozwoli im zweryfikować swoje decyzje, zmienić relacje z pozostałymi uczestnikami i obmyślić nową strategię na jak najdłuższy pobyt w Hotelu Paradise. Od teraz żadne sekrety nie będą bezpieczne!
Kto znajdzie tu miłość? Kto pozna swoje ciemne strony, o które nigdy dotąd siebie nie podejrzewał? Komu nie drgnie powieka podczas kolejnych spisków i prowokacji? Niewinna zabawa może zakończyć się przykrymi konsekwencjami. A z drugiej strony, z pozoru najbardziej beznadziejna sytuacja okazuje się szansą na sukces lub miłość.
W najnowszym sezonie na widzów czeka jeszcze więcej odcinków. „Hotel Paradise” będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30 w Siódemce.

 

Zobacz także: